Auto lukturu tonēšana-aplīmēšana

Auto lukturu tonēšana un aplīmēšana ir viens no veidiem kā daudzos gadījumu uzlabot auto vizuālo izskatu un pasargāt lukturus no skrāpēšanās, kā arī plīšanas gadījumā no stikla vai plastmasas lauskām.

Auto lukturu aplīmēšana ar caurspīdīgu krāsas aizsargplēvi LLumar PPF ir nepieciešama pēc lukturu pulēšanas. Pulējot lukturus, nopulējas nost rūpnīcas uzklātais aizsargslānis, laka. Neuzklājot neko atpakaļ, lukturi būs bez nekādas aizsardzības un gada laikā sāks dzeltēt. Nereti lētākais pulēšanas piedāvājums nepiedāvā uzstādīt neko un par aizsardzību nemaz klientiem nesaka. Vai uzklāj keramiku, kura skalojas nost. Citi pūš ar auto virsbūves laku, kura arī īsti neturēsies ilgi. Ar sīkiem akmentiņiem lakā izsitas robs un no tās vietas sāks laka lobīties. Ja tiek uzklāta plastmasas laka, priekš lukturiem, tad viss kārtībā, bet tas visu sadārdzina. Labākais risinājums būs aizsargplēve. Plēve strādās kā UV aizsargs, amortizēs akmentiņus, jo plēve ir mīksta. Defekti vai skrāpējumi uzspīdot saulei vai karstuma iedarbībā pazudīs.

Video redzama audi lukturu pulēšana un aplīmēšana ar aizsargplēvi. Pēc lukturu pulēšanas, tiem ir nepieciešama aizsardzība.

Izmantojam LLumar PPF krāsas aizsargplēvi, kura strādā kā amortizators un aizsargs pret smalkiem akmentiņiem, ķīmijām automazgātuvēs un UV starojuma. Lukturi nepaliks vairs dzelteni matēti. Tas notiek vienmēr, neuzklājota aizsardzību, kura tika nopulēta nost. Aizsargplēvi saskrāpējot , skrāpējumi paši saules karstumā izlīdzinās. LLumar PPF ir īsts ASV🇺🇸 brends ar reālu rūpnīcu un nav Ķīnas repacking, ar ko ir pilns tirgus lētais gals. Šai plēvei ir 5 gadu LLumar rūpnīcas garantija, kas ir reāla. Neticiet skaistajiem reklāmas solījumiem citur “Mūža garantija plēvei” tie ir meli jau startā. Video redzams, kā izskatās lukturi pēc lētās, ātrās pulēšanas.

Video redzama audi lukturu pulēšana un aplīmēšana ar aizsargplēvi. Pēc lukturu pulēšanas, tiem ir nepieciešama aizsardzība. Izmantojam LLumar PPF krāsas aizsargplēvi, kura strādā kā amartizātors un aizsargs pret smalkiem akmentiņiem, ķīmijām automazgātuvēs un UV starojuma. Lukturi nepaliks vairs dzelteni matēti. Tas notiek vienmēr, neuzklājota aizsardzību, kura tika nopulēta nost. Aizsargplēvi saskrāpējot , skrāpējumi paši saules karstumā izlīdzinās. LLumar PPF ir īsts ASV  brends ar reālu rūpnīcu un nav Ķīnas repacking, ar ko ir pilns tirgus lētais gals. Šai plēvei ir 5 gadu LLumar rūpnīcas garantija, kas ir reāla. Neticiet skaistajiem reklāmas solījumiem citur “Mūža garantija plēvei” tie ir meli jau startā. Video redzams, kā izskatās lukturi pēc lētās, ātrās pulēšanas.

Piesakies telefona sarunai

Saņem labāko stiklu tonēšanas piedāvājumu
success

Paldies!

Mēs ar Jums sazināsimies.

phone Zvanīt