Auto pulēšana

Automašīnas krāsoto detaļu pulēšana un krāsas vizuālā atjaunošana.

Mūsu pakalpojumu piedāvājumā ietilps auto krāsas pulēšana, krāsas atjaunošana, virspusēju švīku izņemšanu un krāsotu virsmu  vaskošana. Panākams rezultāts ir, krāsas spīdums bez pulēšanas pēdām (hologrammām), kas īpaši redzams un pamanāmas saulē uz tumšiem auto krāsas toņiem.

Autokrasas pulēšanā tiek izmantotas  jaunās paaudzes Radex pulēšanas sistēmas, kuras izmantojot, pulēšanas rezultāts ir nevainojami perfekts krāsas spīdums, bez švīkām uz ilgu laiku. Pat pēc vairākām auto mazgāšanas reizēm krāsas spīdums saglabāsies nemainīgs. Krāsā neparādīsies pirms pulēšanas bijušās švīkas. Kas nereti parādās, nomazgājot auto pēc nekvalitatīvas vai ātrās, lētās pulēšanas. Radex  pulēšanas sistēmas pastas nesatur sīkas vaska daļiņas. Tas nozīmē, ka pasta pulē tieši krāsas vai lakas skrāpējumu (švīku) un neaizpilda to ar vaska slāni. Aizpildot švīkas ar vasku  netiek izpulētas reālie skrāpējumi un vizuāli auto krāsojums izskatās nevainojami nopulēts, protams līdzpāris pirmajām mazgāšanas reizēm . Vairumam citu ražotāju pulēšanas pastas sastavā ir vaska daļiņas, ar kurām spīdums ir panākams ļoti ātri. Tikai tas nav spīdums ilgtermiņā.Pēc pāris mazgāšanas reizēm vasks no skrāpējumiem, švīkām  izmazgājas un bijušie krāsojuma defekti  paliek pamanāmi arvien vairāk. Līdz kamēt auto virsbūves krāsojums ir tuvu pirmspulēšanas stadijai.

Profesionāla un kvalitatīva auto krāsas pulēšana laika ziņā aizņem no 2-4 dienām. Šādas pulēšanas izmaksas ir sākot no 200 €  par pilnu virsbūves pulēšanu. Pulēšanas pakalpojuma cena ir atkarīga no auto lieluma, defektu( švīku) dziļuma

Ātrā, lētā auto virsbūves krasas pulēšana nav pulēšana. Tā ir vaska spīdums saskrāpētam  krasojumam uz īsu laiku!

Pulēšanā izmantojam tikai Radex jaunās pulēšanas sistēmas bez vaska daļiņām.

BMW F01 dziļā krāsas pulēšana + vaskošana.

 

Piesakies telefona sarunai

Saņem labāko stiklu tonēšanas piedāvājumu
success

Paldies!

Mēs ar Jums sazināsimies.

Noderīgi padomi, ko der zināt pirms tonēt stiklus, vai aplīmēt auto virsbūvi.

Nereti runājot ar klientiem par stiklu tonēšanas cenām saņemu jautājumu – Vai nav kaut kas lētāks, man vajag pašu lētāko, automašīna tāpat ir pārdošanai. Protams var sapras un skaidroju, no kā veidojas tonēšas cena un kādi ir plusi un mīnusi izvēloties lētāko piedāvājumu sludinājumos, ko  iegūsiet un neiegūsiet izvēloties lētako cenu  Vairāk padomu šeit!

phone Zvanīt