Auto aplīmēšana

Perfekta krāsa ilgtermiņā garantēta !

Auto pilna aplīmēšana (iesiešana) ir vispopulārākais un ātrākais veids, kā mainīt auto krāsu un vizuālo izskatu. Mēs izmantojam 3M 1080 sērijas lietās plēves auto apvilkšanā, kas ir kvalitatīvākais produkts aplīmēšanai ilgtermiņā visā pasaulē. Aplīmējot auto esam testējuši vairākus ražotājus, 3M atbilst vissaugstākajām prasībām un kvalitatīvai auto aplīmēšai ilgtermiņā. Latvijas klimatam 3M ir 5 gadu garantija uzstādītajai plēvei, ja auto tiek lietots ziemā. Lielākās priekšrocības auto aplīmēšanai ir: 3M krāsu palete ir unikāla un nav atkārtojama izmantojot auto krāsas. Auto nevar nokrāsot tādos toņos kādos var to iesiet. Piemēram matētie vai pusmatētie toņi. Ar šiem toņiem Jūsu auto pozitīvi izmainīt līdz nepazīšani, iesienot to vienā vai dažādos, kombinētos toņos.

Aplīmējot automašīnu pilnībā vai daļēji tās virsbūvei obligāti jābūt krāsotai,lakotai virsmai. Protams nedrīkst būt  rūsa, krāsojuma vai lakas defekti. Līmēt plēvi uz šiem defektiem vai uz špaktelētas virsmas ir tehnoloģiski nepareizi. Pretējā gadījumā 3M garantijas nedarbojas. Nereti saņemam jautājumus: Vai ar plēvi  var paslēpt, nospiest, vai apstādināt rūsu. Viennozīmīgi nē, tas tikai paātrinās rūsēsanas procesu. Kvalitatīva auto aplīmēsana izmantojot 3M 1080 sērijas lietās plēves izmaksā aptuveni tik pat, cik pārkrāsot auto. Aplīmēšanas izmaksas ir ļoti individuālas un ir atkarīgas no auto modeļa, virsbūves lieluma, sarežģītības un izvēlētā plēves toņa, kas cenā nedaudz ir mainīgs. 3M lietās plēves turēsies uz liektām, sarežģītām virsmām ilgtermiņā, nesāks lobīties stūros unneveidsies burbuļi virsbūves ieliektajās daļās, kas arī ir ļoti svarīgi no uzstādīšanas meistarības.

Aplīmēta automašīna noteikti saglabās tās orģinālkrāsojumu, kā jaunu. Mainoties auto īpašniekiem plēvi varēs noņemt bez problēmām. Šīs plēves neatstāj līmi uz virsbūves nebojā krāsojumu vai laku. Uzstādot plēvi  un to griežot ar nazi, virsbūve netiek sagriezta ar nazi. Šīs visas materiāla priekšrocības mums ļauj uzstādīt materiālu profesionāli  un aplīmēt tādas sīkas detaļas, kā hroma moldingus, spoguļus,  priekšējās restes un sarežģītus bamperus. Pieredze rāda, ka tikai ar 3M plēvēm var uzlīmēt smalkos hroma moldingus, Shadowline, kas turēsies ilgtermiņā un nelobīsies stūrīšos nost.  Auto pilnas aplīmēšanas izmaksas ir sākot aptuveni no 1300€ mazās klases.

phone
email

Sazienieties ar mums un saņemiet konsultāciju par auto aplīmēšanu, mēs noteikti jums palīdzēsim neskairdos jautājumos.

Piedāvājam pilnu vai daļēju auto detaļu aplīmēšanu

Piedāvājam pilnu vai daļēju auto detaļu aplīmēšanu, salona interjera aplīmēšanu, hroma detaļu, moldingu, grillu  aplīmēšanu. Shadowline, gloss black, matte black, vai jūsu vēlamā tonī no 3M krāsu paletes.

Porsche 911 aplīmēšana uzstādot  1080 sērijas plēvi

Auto aplīmēšana praktizējoties Londonā

 

Piesakies telefona sarunai

Saņem labāko stiklu tonēšanas piedāvājumu
success

Paldies!

Mēs ar Jums sazināsimies.

phone Zvanīt