Ēku stiklu tonēšana

Ēku un stikla konstrukciju aplīmēšana, tonēšana ar tonējošo plēvi, karstuma atstarojošo plēvi, spoguļplēvi, drošības plēvi, matētām un dekoratīvām plēvēm.

Uzstādot plēvi uz ēku stiliem, tas ir visefektīvākais veids, kā samazināt saules karstuma iekļuvi telpās.

 

Uzstādot plēvi uz ēku stiliem, tas ir visefektīvākais veids, kā samazināt saules karstuma iekļuvi telpās. Uzstādīt uz logu stikliem pretsaules karstuma spoguļplēvi ar spoguļa efektu vai minimālu tonējumu saules karstuma atstarojošās plēves. Šīs plēves ievērojami jūtami samazinās saules radīto apžilbinājumu, temperatūru telpās. UV atstarošana būs 99,9%, tas nozīmē, telpas interjers nebalēs. Šīs plēves piešķirs telpām privātumu, uzlabos ēkas fasādi. Uz stikl uzstādīta plēve, būs kā drošības barjera stikla lauskām tā plīšanas gadijumā, kas svarīgi  ofisos un sabiedriskās vietās, kur apgrozās daudz cilvēki.

Izmantojamie materiāli ir LLumar R20 spoguļplēve (silver) Sun-Gard MADICO spoguļplēve (silver) un 3M Prestige pretsaules plēves ēku stikliem. Pulārākā un ar zemāku cenu ir Sun-Gard Madico spoguļplēve.Šīs plēves ir pieejamas ar dažādām tonējuma, tumšuma pakāpēm. Visefektīvākā būs tumšākā plēve (silver20). Šī materiāls nodrošinās līdz pat 74% saules siltuma aizturēšanu. Uzsādot plēvi sudrabs 20 jāņem vērā, ka telpas iekšienē veidosies satumšinājums. Jo tumšāka spoguļplēve, jo lielāka saules karstuma atstarošana, bet telpas iekšiene līdz ar to satumšinās. Satumšinājumu iespējams samazināt, tikai uzstādot gaišākas plēves, kā piemēram, sudrabs35, varš35, neitrāls 35 vai 50. Gaišaka plēve,mazāks atstarošanas efekts un pretēji. Visslielākais  atstarošanas efekts būs, uzstādot plēvi no ārpuses. Šis tonēšanas risinājums neļaus saules stariem nonākt stikla paketes iekšienē. Tā neuzkarsīs un nesildīs telpu, darbojoties kā radiators.

Efektīvākas un prestižākas  būs 3M Prestige saules karstuma aizsardzības plēves.

3M Prestige plēves ražošanas procesā netiek izmantota plēves iekšēja metalizācija, bet gan jaunās nano tehnoloģijas. 3M Prestige plēve sastāv no 200 mikro slāņiem. Tapēc šīs plēves, salīdzinot ar metalizētajām vai krāsotajām plēvem, ir daudz gaišākas caurskatā un ar lielāku karstuma atstarošanas efektu. Protams aptumšojums telpās būs manāmi minimāls un tiks nodrošināts kristāldzidrs skats uz āru. 3M Prestige neveidos spoguļa efektu no iekšpuses diennakts tumšajā laikā, kad telpas iekšpusē būs gaišāks. Prestige ir bez metāla mikro slāņa un vizuāli ir ļoti minimāls spoguļa efekts. Tas ir ļoti pieprasīts ir privātmāju un vasarnīcu saimniekiem. Prestige ražo uzstādāmu materiālu no iekšpuses,gan no ārpuses. Iekšpusē uzstādāmo plēvi nedrīkst uzstādīt no ārpuses! Šī kļūda ļoti samazinās plēves kalpošanas laiku, ko nereti pieļauj ekonomējot izmaksas. Ārējā plēve būs dārgāka par iekšēji uzstādāmo plēvi.  Šīm plēvēm 3M ražotājs tehniskajos datos ir norādijis 10 gadu garantiju, arī tām kuras domātas līmēt no ārpuses. Metalizētām plēvēm garantijas laiks ir līdz 5 gadiem.

 

 3M Prestige metālu nesaturoša nanotehnloģija.

3M plēves Sērijā „Prestige” tiek piedāvātas dažādas premium klases saules karstuma atstarojošās logu plēves, kurās izmantota inovatīva metālu nesaturoša nanotehnoloģija. Tāpēc šīs plēves nodrošina siltuma atgrūšanu un zemu atspīdumu, ko citas plēves, vai to analogi nevar piedāvāt. Plēve praktiski nav pamanāma, saglabājot realitātei atbilstošu ainavu jebkuros laika apstākļos. Vienīgā lieta, ko Jūs redzat gan dienas, gan nakts laikā un gan iekšpusē, gan no ārpuses ir jusu ēkas skaists logs.

Prestige Interior

  • Būtiska siltuma atgrūšana nodrošina enerģijas ietaupījumu un uzlabo komfortu telpā.
  • Papildus priekšrocības nodrošina saules stara atstarošanas leņķa palielināšana šai 3M Presige plēvei.
  • Acīm pievilcīgu izskatu nodrošina zems atspīduma līmenis.
  • Nesatur metālu, nav metalizētas, kas nodrošina izcilu veiktspēju, neizraisot koroziju, kā arī netraucē tālruņa un citiem signāliem.
  • Ilgtermiņā saglabā mēbeļu izskatu, neļauj tām balēt, atgrūžot UV starus, kas ir būtiskākais izbalēšanas iemesls.
  • Būtiski samazina acu diskomfortu un žilbināšanu tiešā saulē.
  • Samazina traumu risku stikla plīšanas gadījumā.

Drošības plēves.

 

Uzstādot uz stikla drošības plēvi, jūs ļoti efektīvi pasargāsiet sevi un apkārtējos no stikla lauskām tā plīšanas gadījumā.

Uz stikla virsmas uzstādīta drošības plēve neļaus stikla lauskām sadalīties stikla plīšanas gadījumā, bet saturēs tās vienā veselā pie plēves. Uzstādot  aizsargplēvi, jūs savu īpašumu pasargāsiet no nevēlamiem viesiem, zagļiem. Deformējot saplēsto stiklu ar plēvi ,zagļu iekļūšanas laiks telpās krietni palielināsies, kas atkarīgs cik mikronus biezu plēve būs uzstādīta Drošības plēve iekļūšanu telpās saildzinās pietiekoši, lai paspētu ierasties apsardzes darbinieki. Drošības plēves dažotājs piedāvā pilnīgi caurspīdīgas un nedaudz tonētas. Tās ir arī dažāda biezuma. Biezāka plēve, lielāka aizsardzība pret stikla lauskām tam plīstot un ielauzšanos zagļiem. Arī drošības plēves, kā citas plēves nelaiž cauri 99% UV starus. Drošības plēves ļoti svarīgi un nereti ir obligātas uzstādīt sabiedriskās telpās,skolās, slimnīcās, lielveikalos, ofisos, viesnīcās. ASV pēc 11. septembra valsts iestādēs drošības plēve ir obligāta!

Tonējošās plēves.

Matētās plēves.

Dekoratīvās plēves.

Piesakies telefona sarunai

Saņem labāko stiklu tonēšanas piedāvājumu
success

Paldies!

Mēs ar Jums sazināsimies.

phone Zvanīt