Kapēc tonēt stiklus?

Auto logu tonēšana: priekšrocības, praktiskums un efektivitāte tonējot auto stiklus pie mums

Karstuma atstarošana

Logu plēves samazina saules karstumu iekļūšanu auto salonā līdz pat 87%, kā arī kaitīgos UV starus līdz 99,9%. Mūzdienās nav jāizvēlas tumšākā plēve lai panāktu karstuma atstarojumu. Ir iespējams uzstādīt ļoti gaišu plēvi, kuras karstuma atstarošanas efekts būs iespaidīgs. Karstā vasarā būs daudz ērtāk pārvietoties pie auto stūres vēsākā auto, plēve neradīs apžilbinājumu, salona apdare būs pasargāta no izbalēšanas, auto kondecionieris nebūs noslogots kas nozīmē degvielas ekonomija. Visbeidzot jūsu un jūsu bērni būs pasargāti no ādas problēmām tiešo saules staru iedarbībā.

Vizuālais stils, privātums

Tonējot auto stiklus jūs izmainīsiet auto vizuālo izskatu un piešķirsiet tam privātumu atrodoties salonā. Katram auto modelim ir iespējams piemeklēt ideālāko stiklu tonēšanas tumšumu un toni. Ir auto kuriem vizuāli labāk piestāvētu melna plēve, citiem savukārt spoguļplēve. Izstāstot mums savas vēlmes mainīt sava auto izskatu, varēsim atrast labāko risinājumu, gan vizuālajā, gan plēves efektivitātes ziņā jums piemērotāko auto tonējumu. Ņemot vērā auto izmērus, krāsu, salona apdari jūsu auto var vizuāli skaisti izmainīt līdz nepazīšanai, jo auto stikli aizņem ļoti lielu virbūves daļu.

Drošība pret zādzību

Tonēti auto stikli nereti ir tie, kuri pasargā jūsu auto salonā atstātas mantas no zagļiem, kuras caur tumšiem stikliem nekrīt garāmejošiem acīs. Tonējums radīs jums kaut nedaudz, bet tomēt drošības sajūtu par savām mantam auto salonā. Pats auto arī netiks sabojāts, izsitot stiklu, vai salaužot slēdzeni. Tonēti stikli nav 100% risinājums pret zādzību, bet tomēr, kaut nedaudz ir. Ļoti daudzi klienti vēlas tonēt savus darba auto, busiņus, universāļus ar tumšākajām plēvēm, kas ir viens no iemesliem, pasargāt savas mantas, instrumentus no zagļiem. Notonēt stiklus noteikti būs lētāk!

Jūsu drošība pie stūres

Stikli kuriem ir uzstādīta plēve, plānāka vai biezāka, tonējoša vai drošības, vienmēr būs drošāki jums tā plīšanas gadījumā. Stiklam plīstot plēve saturēs vienā gabalā lidojošās stikla lauskas. Visefektīvākais veidz drošības ziņā būs uzstadīta logu drošības plēve, kura ir daudz biezāka. Šī plēve plīstoša stikla lauskas noturēs kopā un noturēs durvju rāmī saplīsušo stiklu. Šis arī ir veids, kā paildzināt zagļu iekļūšanu auto salonā, jo plēve būs jāgriež, jācērt vai jādauza. Tas atkarīgs cik biezu uzstādīsiet drošības plēvi. Drošības plēves ir gan pilnīgi caurspīdīgas, gan nedaudz tonētas. Ar caurspīdīgajām CSDD ir atļauts un UV staru atstarošana ir 99.9%

Tonēšanas simulators

Stiklu tonēšana tikai ar ASV metalizētajām plēvēm 1,5 - 2 stundu laikā.

Noderīgi padomi, ko der zināt pirms tonēt stiklus, vai aplīmēt auto virsbūvi.

Nereti runājot ar klientiem par stiklu tonēšanas cenām saņemu jautājumu – Vai nav kaut kas lētāks, man vajag pašu lētāko, automašīna tāpat ir pārdošanai. Protams var sapras un skaidroju, no kā veidojas tonēšas cena un kādi ir plusi un mīnusi izvēloties lētāko piedāvājumu sludinājumos, ko  iegūsiet un neiegūsiet izvēloties lētako cenu  Vairāk padomu šeit!

Piesakies telefona sarunai

Saņem labāko stiklu tonēšanas piedāvājumu
success

Paldies!

Mēs ar Jums sazināsimies.

phone Zvanīt